www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Kamień dekoracyjny / Inna odsłona łazienki

Inna odsłona łazienki

    

Kamień dekoracyjny od kilku lat wpisuje się w trendy nowoczesnej architektury wnętrz. Czołowi producenci, tacy jak Aston, Stone Master czy STEGU prześcigają się projektowaniu oryginalnych kolekcji, dzięki czemu dopełnienie wnętrza kamieniem dekoracyjnym, w pełni oddaje osobowość właściciela mieszkania, czy domu. W hurtowni Coopra w Sosnowcu i Busku Zdroju znajdziesz szeroką ofertę kamienia, którą możesz doskonale zestawić z innymi elementami mieszkania, takimi jak drzwi wewnętrzne, czy podłogi.

Kamień dekoracyjny to nie tylko doskonały pomysł na wykończenie salonu, biura, czy przedpokoju. Coraz częściej stanowi oryginalny element dekoracyjny w łazience i salonach kąpielowych zaaranżowanych w dużych domach i obiektach SPA. W zależności od stylu, jaki preferujesz możesz wybrać kamień dekoracyjny w ciemnych dekorach, które w asyście nowoczesnych dodatków, takich jak panele podłogowe o strukturze szczotkowanego drewna dadzą wyjątkowy design. Musisz jednak pamiętać, że w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci konieczne będzie zastosowanie Pianomatu i folii paroizolacyjnej

Kamień dekoracyjny o nieregularnej strukturze i ciemnym odcieniu takim jak grafit, czy nawet czerń świetnie pasuje do dużych łazienek. Projektując główną ścianę z kamienia dekoracyjnego możesz dopasować ją do innych elementów w łazience, takich jak wolnostojąca wanna usytuowana na przykład na środku pokoju kąpielowego. Ciemne dekory kamienia możesz zestawić dla kontrastu z jasną podłogą zyskując efekt nowoczesnego wnętrza. Taka aranżacja ściany świetnie harmonizuje także ze szklanymi drzwiami, które z łatwością znajdziesz w ofercie hurtowni Coopra. Możesz tu wybrać drzwi Gipsy Kings, DRE, PORTA lub inne, które polecą Ci fachowcy hurtowni

Jeśli bliższy Twojemu sercu jest styl śródziemnomorski, możesz zdecydować się na kamień dekoracyjny w cieplejszych, czy pastelowych dekorach, które świetnie wyglądają z dodatkami w postaci dużych, bogato obramowanych luster i innymi elementami, które przeniosą Cię do ciepłego klimatu. Tak urządzona łazienka to doskonałe miejsce na wakacyjne pamiątki w postaci muszli, czy wiklinowych bibelotów. Jeśli chodzi o dobór drzwi, dobrym pomysłem będą tu drzwi wewnętrzne z elementami przeszklonymi, które znajdziesz w kolekcjach marki DRE, PORTA, Villadora i wielu innych. Wymienione marki znajdziesz oczywiście w ofercie hurtowni Coopra.

Kamień dekoracyjny dostępny w hurtowni Coopra to pomysł na ponadczasowy styl, który sprawdzi się w każdej łazience. Od Ciebie zależy, który dekor i struktura jest bliższa Twojej osobowości.

Ze względu na duże działanie wilgoci w pomieszczeniach łazienkowych, hurtownia Coopra zaleca również użycie impregnatu, aby odpowiednio zabezpieczyć kamień przed działaniem wody i pary.

 

 

Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

 

 

Komentarze

Czy ktoś robił zakupy w tej Cooprze, czy jest tam ktoś kto doradzi nie tak jak w marketach?
Jak kupiłem z żoną własnie tam kamień dekoracyjny na ścianę http://coopra.pl/sklep,1360,kamie%C5%84_dekoracyjny_scienny_aston_design_aspen.html położyliśmy go w pokoju a do przedpokoju jako że są bardziej praktyczne chcemy położyć sobie panele ścienne w bardzo podobnym wzorze http://coopra.pl/sklep,6266,panele_scienne_evolve_design_ston_sand.html

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do