www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Panele ścienne / Inspiracje na wykończenie ścian czyli nowa kolekcja Ston

Inspiracje na wykończenie ścian czyli nowa kolekcja Ston

 

Pusta ściana dla jednych jest czymś wyjątkowym, dla drugich staje się inspiracją do stworzenia na niej czegoś niezwykłego. Specjalistom z hurtowni Coopra bliższe jest jednak to drugie rozwiązanie.

Jednym z pomysłów jest wykończenie ściany lub jej fragmentu, panelami ściennymi Evolve Design z nowej kolekcji STON, która występuje w trzech kolorach: GREY, BROWN, SAND. Nieregularne kształty cegieł mogą wnieść do pomieszczenia odrobinę tajemnicy, a jednocześnie przełamać chłodny klimat, który zawsze potęguje pusta ściana. Ciekawym rozwiązaniem jest montaż paneli ściennych Evolve Design na fragmencie ściany, tworząc z nich coś w rodzaju obrazu, niekoniecznie z wykorzystaniem obramowania. Dzięki temu w pomieszczeniach urządzonych w stylu rustykalnym, osiągniesz dodatkowy element vintage. Jeśli jednak zdecydujesz się na wykorzystanie ozdobnej ramy, którą możesz wykończyć wspomniany panel, dobrze jest odpowiednio go doświetlić , wykorzystując do tego oświetlenie podłogowe.

W dużych nowoczesnych salonach sprawdzą się panele ścienne Evolve Design w kolorze Sand. Ten rodzaj paneli dobrze harmonizuje z minimalistycznymi meblami i jasną podłogą, czy to drewnianą, czy laminowaną – dostępną w hurtowni Coopra w wielu dekorach. Decydując się na wykończenie ścian panelami Evolve Design z kolekcji STON, najlepiej wykończyć jedną lub dwie - leżące naprzeciw siebie ściany, dzięki czemu zyskasz piękne stylowe wnętrze. Jasne odcienie SAND to także dobry sposób na optyczne rozjaśnienie niedoświetlonych pomieszczeń, takich jak przedpokój, czy długi hol.

Panele ścienne Evolve Design z kolekcji Ston, hurtownia Coopra poleca również do różnego rodzaju lokali użyteczności publicznej takich jak hotele, puby, czy galerie sztuki. Dzięki temu możesz zminimalizować efekt surowości, a swoim Gościom zapewnić odrobinę rodzinnej i przytulnej atmosfery. W pubach ( a także mieszkaniach usytuowanych na poddaszach, gdzie króluje wszechobecne drewno) sprawdzą się panele ścienne Evolve Design w kolorze Brown. Delikatne oświetlenie tak wykończonej ściany, stworzy przytulny półmrok, który sprawi, że klimat wnętrza będzie odrobinę tajemniczy.

Odcień Grey paneli ściennych Evolve Design to z kolei dobre rozwiązanie do wnętrz, w których dominuje chrom i szkło. Możesz nimi wykończyć ścianę w salonie, lub fragment ściany usytuowanej wzdłuż schodów wewnętrznych, które prowadzą na piętro Twojego domu.

Panele Evolve Design z kolekcji Ston to szereg możliwości, które sprawią, że przełamiesz monotonię urządzanego wnętrza, a Twoje mieszkanie zyska nowy przytulny klimat. W hurtowni Coopra dopasujesz do paneli nie tylko elementy wykończeniowe, ale również podłogę i drzwi, które będą harmonizować ze stylem całego wnętrza.

 

Jeśli poszukujcie Państwo drzwi to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

 

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618 kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482 kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do