www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Oferta

Firma Coopra powstała w 1989 roku i od tego momentu jesteśmy specjalistami w sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz. Wieloletnie doświadczenie, a także szeroki asortyment sprawił, że posiadamy wielu zadowolonych klientów. I Ty możesz zostać jednym z nich!

Proponowane przez nas artykuły wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a co najważniejsze – dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdą tutaj Państwo artykuły renomowanych producentów, takich jak: Balterio, Quick-Step, Venifloor, Organika, DRE, Porta czy Delta. Oferujemy Państwu między innymi panele podłogowe, podłogi drewniane, listwy przypodłogowe wykonane z MDF, polimeru czy PCV, a także drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, okna czy rolety. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się profesjonalne elementy wykończeniowe, takie jak ćwierćwałki czy opaski.

Jesteśmy pewni, że przeglądając nasz asortyment znajdą Państwo dla siebie odpowiednie produkty. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 608 004 114 lub 501 399 311, a także za pomocą poczty elektronicznej na adres sosnowiec@coopra.pl.

 

 

Następna strona

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na składzie ponad   

11 000 m2

Paneli Quick Step

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do