www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Kategorie

Korek ścienny

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Korek ścienny – nowoczesny design w Twoim domu

Korek ścienny to jedno z nowocześniejszych rozwiązań aranżacyjnych. Świetnie sprawdzi się w każdym domu i nada wnętrzu wyjątkową atmosferę. To pożądany materiał, który wykorzystywany jest podczas nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Zalety zastosowania korka na ścianę

Korek ścienny to element dekoracyjny, który jest w 100% naturalny oraz ekologiczny. Co więcej, zastosowanie dekoracyjnego korka na ścianę sprawi, że wnętrze będzie miało świetną izolację termiczną. Warto także podkreślić, że element ten poprawia akustykę, to znaczy – wycisza dźwięk oraz tłumi hałas.

Pielęgnacja korka na ścianę

Jeśli chodzi o pielęgnację – element ten jest naprawdę łatwy w utrzymaniu czystości. Jeżeli korek ścienny pokryty jest woskowaną lub lakierowaną powierzchnią to wszelkie zabrudzenia usuniemy przy pomocy wilgotnej ściereczki. Korek na ścianę nie wymaga od nas zastosowania dodatkowego lakierowania czy impregnacji. To materiał, który jest od razu po zamontowaniu gotowy do użycia. Okresowa pielęgnacja korka wymaga od nas zastosowania jedynie ciepłej wody z detergentem, np. płynem do mycia naczyń.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do