www. coopra.pl     >>>   tel.  608-004-114   <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Kategorie

Listwy przypodłogowe polistyrenowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Listwy przypodłogowe polistyrenowe – charakterystyka

Obok listwy wykonanej z MDF-u, listwy polistyrenowe cieszą się niezwykłą popularnością. Polistyrenowe listwy wykonane są z tworzywa sztucznego, jakim jest polimer, który pochodzi z grupy poliolefin. Materiał ten otrzymywany jest podczas procesu polimeryzacji styrenu. Polistyren w najczystszej postaci to termoplast, który jest bezbarwny oraz twardy.

Zalety stosowania polistyrenowych listew przypodłogowych

Jak każdy produkt, tak i listwy polistyrenowe mają szereg zalet, na które warto zwrócić uwagę. Przede wszystkim polistyrenowe listwy przypodłogowe wykazują się bardzo wysoką odpornością na wilgoć, dlatego też doskonale sprawdzą się w łazienkach czy kuchniach, a także innych pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Mają one bardzo niską kurczliwość, a także spęcznianie. Swą twardością niczym nie odbiegają od listew drewnianych, bowiem do produkcji listew polistyrenowych wykorzystuje się materiały o wysokiej gęstości.

Listwy polistyrenowe można łatwo poddać regeneracji. W przypadku uszczerbku można je naprawić za pomocą kleju do sztukaterii. Co więcej, pod listwami można poprowadzić kable, dzięki czemu w estetyczny sposób je zamaskujemy. Ten świetny element zarówno dekoracyjny, jak i wykończeniowy można malować na dowolny kolor. W przypadku znudzenia się – można je przemalować, ale również w ten sposób je odnowić.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do