www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Drzwi szklane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi szklane

Drzwi szklane to odpowiedź na coraz większą popularność tego materiału w meblarstwie i materiałach wykończeniowych do mieszkań oraz domów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ zastosowanie szkła w wystroju wnętrz wnosi do niego styl i klasę, z czego często korzysta się w nowoczesnych, designerskich projektach.

Zastosowanie drzwi szklanych a bezpieczeństwo

Drzwi szklane posiadają ogromne walory estetyczne, jednakże wiele osób obawia się montażu tego typu elementów z uwagi na niebezpieczny materiał, jakim jest szkło. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne drzwi szklane produkowane są ze szkła hartowanego. Rozbicie się szkła w drzwiach powoduje, że rozpada się ono na drobne kawałki, które posiadają zaokrąglane krawędzie. Dlatego też drzwi szklane mogą być montowane w domach czy mieszkaniach, w których są małe dzieci.

Przejrzystość drzwi szklanych

Różnorodnie dopasować można też ich stopień przejrzystości, co oznacza, że nie muszą się Państwo obawiać ich montowania w miejscach wymagających prywatności, takich jak łazienka. Drzwi szklane odpowiednio doświetlą pomieszczenie, co jest szczególnie przydatne, gdy nie ma w nim okna, lecz zapewnią odpowiednio niski stopień przejrzystości, by zapewnić każdemu pożądany komfort.

Jeśli przekonali się więc Państwo do drzwi szklanych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się drzwi szklane Gipsy Kings. Modele takie jak: Dmuchawce, Bingo, Drzewa, Kasztany doskonale będą pasowały zarówno do salonu, jadalni czy pokoju dziecinnego.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do