www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi szklane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi szklane to odpowiedź na coraz większą popularność tego materiału w meblarstwie i materiałach wykończeniowych do mieszkań oraz domów. Nikogo to nie powinno dziwić. Zastosowanie szkła w wystroju wnętrz wnosi do niego styl i klasę, z czego często korzysta się w nowoczesnych, designerskich projektach. Tym, co wyróżnia drzwi szklane spośród innych, jest właśnie wygląd materiału, z którego się je tworzy. Z pewnością nie można odmówić im walorów estetycznych. To jednak nie wszystkie zalety drzwi szklanych.

Tworzone są ze szkła hartowanego, przez co są masywne i odporne na zniszczenia. Nawet, jeśli już się stłuką, nie będą stanowić niebezpieczeństwa dla użytkowników, gdyż nie wystąpią ostre elementy. Różnorodnie dopasować można też ich stopień przejrzystości, co oznacza, że nie muszą się Państwo obawiać ich montowania w miejscach wymagających prywatności, takich jak łazienka. Odpowiednio doświetlą pomieszczenie, co jest szczególnie przydatne, gdy nie ma w nim okna, lecz zapewnią odpowiednio niski stopień przejrzystości, by zapewnić każdemu pożądany komfort. Jeśli przekonali się więc Państwo do drzwi szklanych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się drzwi szklane Gipsy Kings. Modele takie jak: Dmuchawce, Bingo, Drzewa, Kasztany doskonale będą pasowały zarówno do salonu, jadalni czy pokoju dziecinnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do