>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Rolety okienne - karnisze

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

W kategorii Rolety i karnisze przedstawiamy szereg produktów, wykonanych z różnego typu materiałów i dekorów. Jeśli chodzi o rolety i karnisze to prym w ich produkcji wiedzie firma Karpol.

Rolety okienne

Rolety okienne dzięki  bogactwu rodzajów oraz materiałów z jakich są produkowane mogą pomóc stworzyć aranżację w każdym stylu. Przed zakupem rolet okiennych warto określić jaki stopień zaciemnienia wnętrza będzie najbardziej komfortowy dla użytkowników. Najbardziej popularnym modelem są rolety gładkie. Występują w bardzo bogatej kolorystyce i w wielu rozmiarach, dlatego z powodzeniem można dobrać najbardziej odpowiednie rolety gotowe, które sprawdzą się przy przesłanianiu okien o typowych wymiarach. Są bardzo łatwe w obsłudze – tkanina nawija się lekko na rolkę po pociągnięciu za sznurek.

Rolety rzymskie

Dużą popularnością cieszą się rolety rzymskie. Tkanina układa się w dekoracyjne poziome plisy. Do pożądanej wysokości podnosi się je, manewrując zamontowanym z boku sznurkiem lub łańcuszkiem.

Roleta austriacka

Roleta austriacka występuje pod różnymi nazwami, takimi jak np. wiedeńska, angielska, kaskadowa, festonowa. Za sprawą sutych marszczeń tworzy bardzo atrakcyjną dekorację okna. Efektowne kaskady układają się warstwowo w miarę podnoszenia tkaniny za pomocą umocowanych z tyłu linek, dlatego efekt fali jest najlepiej widoczny, gdy roleta jest nieco podniesiona.

Rolety plisowane

Rolety plisowane tworzy materiał poliestrowy ułożony w formie rozciągającej się harmonijki na całej długości okna. Mogą się zwijać od dołu i od góry, co znacznie ułatwia manewrowanie dostępem światła. Roleta plisowana wykonana z poliestru nawet w najbardziej słoneczny dzień zaspokoi  potrzebę rozproszonego delikatnego światła. 

Rolety dzień-noc

I wreszcie bardzo popularne rolety dzień – noc. Są podwójne, składają się z pasów tkanin przezroczystej i zaciemniającej. Dobrym materiałem na rolety duo jest np. cienki poliester. Budowa z tkaniny o zróżnicowanej pasmowo przepuszczalności światła stwarza ogromne możliwości manewrowania stopniem zaciemnienia wnętrz. Dobry wybór rolet gwarantuje komfortowość i elegancję w każdym pomieszczeniu.

Karnisze

Podobnie jest z karniszami. Firma Karpol proponuje szeroki ich wybór. Możemy wybierać spośród karniszy drewnianych, metalowych czy plastikowych. Karnisze stanowią nie tylko dekorację okna. Uruchamiając naszą wyobraźnię możemy je dodatkowo wykorzystać w stworzeniu domowej garderoby czy przesłon w pomieszczeniach.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do