www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Drzwi przesuwne

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi przesuwne – propozycje firmy Coopra

Drzwi przesuwne to jedne z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia mieszkania. Przede wszystkim świetnie sprawdzą się w niewielkim mieszkaniu. Zapewnią one optyczne powiększenie wnętrza i wzbogacą je o dodatkową przestrzeń, której tak bardzo Wam potrzeba.

Drzwi przesuwne a styl azjatycki

Jeżeli patrząc na drzwi przesuwne, przychodzi Państwu do głowy oszczędne i niemal pedantycznie ułożone pomieszczenie w azjatyckim, japońskim stylu, jest to dobre skojarzenie. Możecie Państwo uzyskać podobny efekt ładu i harmonii, który zyskuje coraz większe uznanie w krajach świata zachodniego. Producenci prześcigają się w coraz bardziej designerskich projektach, które mają odpowiadać wnętrzom urządzonym w dowolnym stylu. Stają się one w ten sposób równie atrakcyjne, jak drzwi tradycyjne, z otwieranym skrzydłem.

Zalety zastosowania drzwi przesuwnych w Twoim mieszkaniu

Ten rodzaj drzwi przede wszystkim wyróżnia się niezwykłą praktycznością. Wszystko dlatego, iż zajmuje on o wiele mniej miejsca, aniżeli drzwi tradycyjne. Co więcej, są one estetyczne, a szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dostosowanie ich do wnętrza. Drzwi przesuwne bardzo dobrze sprawdzają się również podczas przeciągów – uciążliwe trzaskanie na zawsze zniknie.

Producenci drzwi przesuwnych

Kto zajmuje się produkcją drzwi przesuwnych? Porta to jeden z czołowych producentów stolarki drzwiowej. Posiada w swojej kolekcji duży przekrój wzornictwa drzwi. Wiele modeli z drzwi przylgowych i bezprzylgowych można zamówić w wersji drzwi przesuwnych. A&J to także jedna z polecanych firm zajmująca się tego typu stolarką.

Firma Coopra stara się odpowiednio różnicować przygotowany dla Państwa asortyment, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi przesuwnych!

Przewiń stronę do