www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Kategorie

Karnisze

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Karnisze - oferta firmy Coopra Sosnowiec

Karnisze pozwalają w domu na założenie firan. Jest to również element prezentacji i zarazem dekoracji naszego mieszkania. Przy wyborze odpowiednich karniszy, należy zwrócić uwagę  na kolor, który będzie kontrastował z naszych otoczeniem, a także pasował do mieszkania.

Karnisz metalowy – zalety

Jedną z głównych zalet posiadania karnisza jest z pewnością to, że dopasujemy go do każdej przestrzeni, co również wpływa pozytywnie na prezentację naszego mieszkania. Najlepiej sprawdzają się karnisze metalowe, które są trwałe i równie proste w utrzymaniu czystości, przez co zawsze będą dobrze się prezentować. Ponadto, karnisze metalowe są proste w montażu oraz pasują do każdego wnętrza. 

Karnisz drewniany – zalety

Z kolei, zaletą karnisza drewnianego jest to, że pasuje on do mieszkania w klasycznym stylu, gdzie oprócz niego znajdują się również inne, drewniane elementy, a z drugiej strony, w miejscach, w których jest większy metraż, wydają się być lekkie. Karnisz drewniany najczęściej wykonany jest z drewna typu buk, sosna, czy też brzoza. 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do