>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie

Deska trójwarstwowa

Kategoria:
Producent:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Deska trójwarstwowa – budowa

Deska trójwarstwowa to element, który świetnie sprawdza się w wykończeniach wnętrz. Prezentuje się efektownie, a także jest produktem, który łączy zalety paneli podłogowych, jak i podłóg drewnianych. Deska trójwarstwowa zbudowana jest z trzech prostopadle ułożonych oraz sklejonych ze sobą warstw drewna. Warstwa spodnia, ale również warstwa środkowa zazwyczaj wykonana jest z drewna iglastego, z kolei warstwa wierzchnia z drewna szlachetnego.

Zalety desek trójwarstwowych

Konstrukcja deski sprawia, że jest ona odporna na zmiany temperatury, a także na wilgoć. Produkt ten nie staje suchy, a co za tym idzie – można go także układać w pomieszczeniach stosunkowo wilgotnych. Deska trójwarstwowa świetnie nadaje się również do stosowania na ogrzewaniu podłogowym zarówno elektrycznym, jak i wodnym. Co więcej, podłoga wykonana z deski trójwarstwowej nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu, jak zwykłe panele laminowane. Warto również podkreślić, że odpowiednia pielęgnacja sprawi, że element ten posłuży nam naprawdę długo.

Renowacja desek

Od paneli laminowanych deski trójwarstwowe różnią się tym, że istnieje możliwość ich renowacji. Takie zabiegi, jak polerowanie, szlifowanie czy lakierownie pozwalają na odświeżenie desek. W przypadku płytkich zarysowań oraz wgnieceń stosuje się nierzadko markery, woski czy lakiery.

Deska barlinecka

Na szczególną uwagę zasługuje deska barlinecka, która jest produktem naturalnym. W odróżnieniu od paneli – jest to produkt przyjemnie ciepły w dotyku. Deska barlinecka doskonale tłumi hałas, a także ma świetną zdolność absorbowania wilgoci, dzięki czemu reguluje mikroklimat danego pomieszczenia.

Bory Polskie

Kolekcja Bory Polskie to podłogi o klasycznej gamie kolorystycznej z widoczna strukturą drewna, która dodatkowo jest podkreślona naturalnym olejowoskiem lub matowym lakierem.

Podłogi stanowią ozdobę każdego wnętrza. Klasyczne, szlachetne o naturalnym wybarwieniu, wprowadzają do nowoczesnych wnętrz atmosferę przytulności, a klasycznym aranżacjom dodają niepowtarzalnej szlachetności.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do