www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Bramy garażowe segmentowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Brama garażowa segmentowa

Brama garażowa segmentowa to również bardzo ważny element naszego garażu. To przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo tego pomieszczenia. Wykonana jest z kilku segmentów, które połączone są zawiasami, a także nie wymagają wolnej przestrzeni przed garażem.

Zalety bramy garażowej segmentowej

Jedną z głównych zalet bramy garażowej segmentowej jest to, że przy otwieraniu jak i zamykaniu, samochód może stać przed nią. Na pewno do zalet można także dodać sposób montażu jej, który należy wykonać od wewnętrznej strony garażu. Brama jest na prowadnicach, a dzięki temu jest znacznie szczelniejsza. Brama garażowa segmentowa otwiera się w sposób automatyczny za pomocą sterownika, ale także i manualnie. Brama ta może otwierać się zarówno, ale także na boki. Co więcej, występuje w wielu różnorodnych wymiarach, wzorach, dzięki czemu można ją dopasować do architektury naszego domu.

Brama garażowa segmentowa a montaż

Bramę montuje się od wewnętrznej strony garażu. Można ją również zamontować wtedy, kiedy nad wjazdem do garażu znajduje się łuk. Konstrukcja nie zmniejsza szerokości wjazdu do garażu.

Przewiń stronę do