www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Korek

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

W swojej ofercie posiadamy korek przystosowany do różnego rodzaju wykończeń, na różnego typu powierzchniach. Zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa możliwość wyboru tego typu produktów, ponieważ cechują się one wysoką jakością, przez co cieszą się dużą popularnością.

Bogate możliwości korka pod względem koloru, tekstur oraz wzorów sprawiają, że pasuje on do niemal każdego wnętrza, bez względu na jego przeznaczenie. Zapewni wyjątkową, naturalną atmosferę w pomieszczeniu. Świetnie izoluje zarówno pod względem hałasów, jak i w kwestiach termicznych. Korek na ścianie lub podłodze będzie z Państwem przez długi czas, ponieważ jest też niezwykle wytrzymały i trwały. Doskonale sprawdzi się w miejscach narażonych na zabrudzenia lub wilgoć, takich jak łazienka oraz kuchnia, gdyż jest zabezpieczony warstwą wosku. Nasza oferta korka składa się z produktów przeznaczonych do położenia na ścianę, podłogę, samoprzylepnych, gumokorka, a także innych. Zachęcamy, by dać szansę korkowi oraz cieszyć się urokiem, jaki może wnieść do Państwa wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do