www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi harmonijkowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi harmonijkowe dość znacząco różnią się od tych tradycyjnych, które przeważnie występują w naszych domach. Wciąż zyskują jednak na popularności i swoimi zaletami kuszą kolejnych klientów, sprawdzając się w kolejnych domach i mieszkaniach.

Po pierwsze, idealnie sprawdzają się w przejściach pomiędzy pomieszczeniami, które wymagają jedynie przesłonięcia. Z tego powodu często stosuje się je w kuchniach, spiżarniach, korytarzach lub garderobach.

Po drugie, drzwi harmonijkowe to oszczędność przestrzeni, więc montowane są w mniejszych mieszkaniach. Nie wymagają zapewnienia miejsca na otwierane skrzydło, jak w przypadku drzwi o standardowej budowie. Są skromne, urokliwe, czym mogą dodać wiele radości i uśmiechu do wystroju każdego pomieszczenia. Z tego też powodu coraz częściej na drzwi harmonijkowe decydują się też właściciele domostw o większej powierzchni. Mogą być integralną częścią planu wizualnego danego pomieszczenia. Z wszystkich tych korzyści, będziecie mogli Państwo czerpać, jeśli wybierzecie dla siebie drzwi harmonijkowe (DMS, czy DB, z szybami lub bez) z oferty sklepu Coopra.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do