>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie

Drzwi harmonijkowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Drzwi harmonijkowe – propozycje firmy Coopra Sosnowiec

Drzwi harmonijkowe dość znacząco różnią się od tych tradycyjnych, które przeważnie występują w naszych domach. Wciąż zyskują jednak na popularności i swoimi zaletami kuszą kolejnych klientów, sprawdzając się w wielu domach i mieszkaniach.

Zalety drzwi harmonijkowych drewnianych, PCV 

Drzwi harmonijkowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim posiadają konstrukcję, która jest składana. A co za tym idzie – nie zajmują wiele miejsca, ale także nie kolidują z innymi meblami. Można wysnuć wniosek, iż drzwi harmonijkowe dobrze sprawdzą się jedynie na małych przestrzeniach. Jednak nie jest to do końca prawdą, ponieważ te elementy można także zamontować w większych mieszkaniach powodując zaoszczędzenie miejsca. Dobrym przykładem będzie zamontowanie drzwi harmonijkowych do przegrodzenia pokoju bądź mieszkania. Często tego typu montaż drzwi wykorzystywany jest pomiędzy salonem a kuchnią w domu, aby oddzielić od siebie te dwie przestrzenie. Wszystko dlatego, iż drzwi te mogą posiadać nawet kilka metrów szerokości. Ponadto, drzwi te montuje się w bardzo prosty sposób. Montaż drzwi harmonijkowych drewnianych można wykonać samodzielnie, bowiem ich przymocowanie do ościeżnicy jest znacznie łatwiejsze.

Warto również podkreślić, drzwi harmonijkowe są tańsze, aniżeli drzwi przesuwne czy rozwierane. Mamy tutaj świetne połączenie – niska cena idzie w parze z funkcjonalnością.

Z wszystkich tych korzyści, będziecie mogli Państwo czerpać, jeśli wybierzecie dla siebie harmonijkowe drzwi drewniane lub PCV (DMS, DB, z szybami lub bez) z oferty sklepu Coopra Sosnowiec.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do