www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Kategorie

Drzwi harmonijkowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Drzwi harmonijkowe – propozycje firmy Coopra Sosnowiec

Drzwi harmonijkowe dość znacząco różnią się od tych tradycyjnych, które przeważnie występują w naszych domach. Wciąż zyskują jednak na popularności i swoimi zaletami kuszą kolejnych klientów, sprawdzając się w wielu domach i mieszkaniach.

Zalety drzwi harmonijkowych drewnianych, PCV 

Drzwi harmonijkowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim posiadają konstrukcję, która jest składana. A co za tym idzie – nie zajmują wiele miejsca, ale także nie kolidują z innymi meblami. Można wysnuć wniosek, iż drzwi harmonijkowe dobrze sprawdzą się jedynie na małych przestrzeniach. Jednak nie jest to do końca prawdą, ponieważ te elementy można także zamontować w większych mieszkaniach powodując zaoszczędzenie miejsca. Dobrym przykładem będzie zamontowanie drzwi harmonijkowych do przegrodzenia pokoju bądź mieszkania. Często tego typu montaż drzwi wykorzystywany jest pomiędzy salonem a kuchnią w domu, aby oddzielić od siebie te dwie przestrzenie. Wszystko dlatego, iż drzwi te mogą posiadać nawet kilka metrów szerokości. Ponadto, drzwi te montuje się w bardzo prosty sposób. Montaż drzwi harmonijkowych drewnianych można wykonać samodzielnie, bowiem ich przymocowanie do ościeżnicy jest znacznie łatwiejsze.

Warto również podkreślić, drzwi harmonijkowe są tańsze, aniżeli drzwi przesuwne czy rozwierane. Mamy tutaj świetne połączenie – niska cena idzie w parze z funkcjonalnością.

Z wszystkich tych korzyści, będziecie mogli Państwo czerpać, jeśli wybierzecie dla siebie harmonijkowe drzwi drewniane lub PCV (DMS, DB, z szybami lub bez) z oferty sklepu Coopra Sosnowiec.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do