www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Drzwi harmonijkowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi harmonijkowe – propozycje firmy Coopra Sosnowiec

Drzwi harmonijkowe dość znacząco różnią się od tych tradycyjnych, które przeważnie występują w naszych domach. Wciąż zyskują jednak na popularności i swoimi zaletami kuszą kolejnych klientów, sprawdzając się w wielu domach i mieszkaniach.

Zalety drzwi harmonijkowych drewnianych, PCV 

Drzwi harmonijkowe posiadają wiele zalet. Przede wszystkim posiadają konstrukcję, która jest składana. A co za tym idzie – nie zajmują wiele miejsca, ale także nie kolidują z innymi meblami. Można wysnuć wniosek, iż drzwi harmonijkowe dobrze sprawdzą się jedynie na małych przestrzeniach. Jednak nie jest to do końca prawdą, ponieważ te elementy można także zamontować w większych mieszkaniach. Dobrym przykładem będzie zamontowanie drzwi harmonijkowych do przegrodzenia pokoju bądź mieszkania. Często tego typu montaż drzwi wykorzystywany jest pomiędzy salonem a kuchnią w domu, aby oddzielić od siebie te dwie przestrzenie. Wszystko dlatego, iż drzwi te mogą posiadać nawet kilka metrów szerokości. Ponadto, drzwi te montuje się w bardzo prosty sposób.

Warto również podkreślić, drzwi harmonijkowe są tańsze, aniżeli drzwi przesuwne czy rozwierane. Mamy tutaj świetne połączenie – niska cena idzie w parze z funkcjonalnością.

Z wszystkich tych korzyści, będziecie mogli Państwo czerpać, jeśli wybierzecie dla siebie harmonijkowe drzwi (DMS, DB, z szybami lub bez) z oferty sklepu Coopra Sosnowiec.

Przewiń stronę do