>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Drzwi składane, łamane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Drzwi składane – propozycje firmy Coopra Sosnowiec, Busko Zdrój

Drzwi to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego domu czy mieszkania. Podczas dokonywania wyboru bierzemy pod uwagę ich kolor, kształt, a także na element praktyczny.

Drzwi składane to jedne z najbardziej praktycznych rodzai drzwi. Kojarzą się one z elegancją i stylem wnętrz azjatyckich. Pozwalają one zaoszczędzić przestrzeń, która tak cenna jest w wypadku mniejszych pokojów i mieszkań. Drzwi łamane możemy polecić jednak zdecydowanie każdemu z Państwa, niezależnie od tego, jak dużymi przestrzeniami dysponujecie. Praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań w domu nigdy za wiele, a drzwi łamane z pewnością do takich się zaliczają.

Zalety drzwi łamanych

Mieszkania, które są stosunkowo niewielkie często sprawiają nam problem z satysfakcjonującym ich urządzeniem. Z pomocą przychodzą nam drzwi łamane. Element ten przynosi oszczędność powierzchni, a co najważniejsze – nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami dotyczącymi wystroju. Jest to coraz popularniejszy wybór, dlatego producenci tego drzwi składanych dbają o to, by dostępny wachlarz kolorów i stylów był odpowiedni do każdej aranżacji, jaka może klientowi przyjść do głowy. Drzwi łamane nie są pod żadnym względem wyjściem uboższym od drzwi tradycyjnego typu. Dzięki temu drzwi składane mogą wyglądać równie dobrze, jak każde inne w dowolnym pomieszczeniu. Warto jednak podkreślić, że drzwi łamane nie nadają się tylko i wyłącznie do małych mieszkań. Drzwi te będą również bardzo ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, stanowić mogą ciekawy element aranżacyjny, który również pomoże nam w zachowaniu prywatności.

 

Polecamy szczególnie drzwi składane firmy A&J Doors Ariadna, Agnieszka, Kasia, Natalia. Przejrzyjcie Państwo naszą ofertę i wybierzcie te drzwi, które chcielibyście zobaczyć w swoim mieszkaniu.

 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do