www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Panele korkowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Podłoga korkowa

Podłoga jest pewnego rodzaju fundamentem. To jeden z najważniejszych elementów wyposażenia mieszkania, który wymaga przemyślanej decyzji. Podłoga korkowa to świetny wybór! Jakie są zalety zastosowania paneli korkowych? Przeczytacie Państwo poniżej.

Panele korkowe – zalety

Niezwykłą zaletą stosowania podłogi korkowej jest jej trwałość. Jest ona odporna na wodę, ale również jest odporna na zgniatanie. Elastyczność oraz naturalna pamięć – po odjęciu nacisku, objętość korka powraca do pierwotnej postaci. Dzięki temu, panele korkowe mogą być stosowane w wielu różnych pomieszczeniach. Dobrze sprawdzą się w salonie czy sypialni, ale także w kuchni. Co więcej, panel korkowy tłumi dźwięk, a także wibracje, przez co pomieszczenie staje się ciche i spokojne. Warto jednak wspomnieć również o tym, że panel korkowy jest zdrowy dla nóg oraz kręgosłupa, gdyż zdolność korka do absorpcji wstrząsów odciąża stawy, stopy oraz kręgosłup zapobiegając urazom.

Podłoga korkowa w Twoim domu!

Podłoga korkowa ma mnóstwo zalet, dlatego też to bardzo dobre rozwiązanie w Twoim domu. Panele korkowe świetny wybór dla osób, które szczególnie cenią komfort, piękno, a także oryginalność.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do