www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi Drewniane

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drewno jest materiałem ponadczasowym, obecnym w domach na całym świecie od wielu lat. Pasuje do każdego rodzaju wnętrz, nigdy nie wychodzi z mody, harmonizuje różne elementy aranżacyjne. Nie inaczej jest w wypadku drzwi drewnianych, jakie możecie u nas Państwo dostać.

Dzieje się tak z kilku powodów. Drzwi drewniane cechuje duża prostota. Nie będą się znacząco wyróżniać, odznaczać, przez co nie grozi Państwu to, że będą zbyt pretensjonalne do jakiejś kompozycji. Dopasowanie drzwi drewnianych do wyglądu wnętrza jest też możliwe dzięki dużemu zróżnicowaniu gatunków, a w związku z tym kolorystyki i tekstur drewna. Tworzą unikalny klimat i urok pomieszczeń. Są wyborem przyjaznym dla każdego człowieka, nie powodując żadnych alergii, czy chorób, a przy odpowiedniej produkcji, także przyjaznym dla środowiska. Drzwi drewniane cechuje też solidność i wytrzymałość, a co za tym idzie – duże właściwości izolacyjne. Oferujemy Państwu wyłącznie drzwi drewniane od sprawdzonych, solidnych producentów. Przekonajcie się o tym Państwo sami, wybierając Coopra.pl.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do