www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Podłogi drewniane

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

W naszej ofercie materiałów do wykończenia wnętrz nie mogło zabraknąć deski podłogowej. Możecie Państwo wybierać spośród szerokiego asortymentu lub też, jeśli tego, czego oczekujecie, nie ma u nas, podejmiemy się realizacji na zamówienie.

Solidność i niezawodność naszej oferty gwarantuje deska barlinecka. Produkty tego producenta znane są ze swojej jakości na całym świecie. Od pokoleń, podłogi drewniane tworzone przy wykorzystaniu jego wyrobów są wytrzymałym i stylowym elementem wielu domów. Drewniana, trzywarstwowa deska podłogowa z Barlinka może stanowić solidną podstawę dla Państwa domowego zacisza.

Od wielu lat dostarczamy dla Państwa drewnianą deskę podłogową, w tym trzywarstwową deskę barlinecką. Stworzycie dzięki niej klasowe wnętrze, w barwach dopasowanych do jego wystroju. Produkty, które oferujemy, mogą jednak być stosowane nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, lecz też w przestrzeniach użyteczności publicznej. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się podłogi pochodzące z kolekcji Smaki Życia, jak np: Dąb Cheesecake Molti, Dąb Lager Picollo czy Jesion Lemon Sorbet Grande. Barlinek posiada wiele innych ciekawych dekorów, które są dostępne w kolekcjach: Decor, Life, Pure.

Ciekawe oferty produktowe polecają również inni producenci podłóg drewnianych: Boen, Wicanders, Tarkett czy Venifloor. Venifloor poleca swoje produkty w kolekcjach: gatunki krajowe i gatunki światowe. Niezwykle ciekawe są takie podłogi jak: Bariole Limba, Ipe Lapacho czy Zebrano Bianco.

Coopra to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz szerokiej oferty, w tym deski z Barlinka. Stwórzcie Państwo swoje wymarzone podłogi drewniane, które wzbogacą każde wnętrze.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do