www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drewno

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:

W kategorii Drewno przedstawiamy produkty niezbędne do wykończeni takie jak kantówki, wałki, ćwierćwałki, listwy montażowe.

Deski, kantówki, ćwierćwałki, wałki to jedne z podstawowych elementów stosowanych w różnego rodzaju inwestycjach, w których ma zastosowanie drewno (półki, regały, osłony, zabezpieczenia, drewniana architektura ogrodowa, płoty, balkony, tarasy itp.) oraz pracach montażowych i konstrukcyjnych.

Kantówki – to najpopularniejsze z łączników. Jak sama nazwa wskazuje są to płytki perforowane zgięta pod kątem prostym.

Kątowniki mają różne wymiary. Służą do łączenia drewnianych elementów pod kątem prostym. Można ich użyć również do łączenia belek lub słupów drewnianych z betonowymi fundamentami.

Ćwierćwałki są to elementy używane jako zakończenia miejsc, gdzie jest potrzebne zastosowanie delikatnego elementu, a należy zakryć dylatacje, jak np. pod drzwiami balkonowymi, oknami sięgającymi do poziomu podłogi. Ćwierćwałek jest używany także w połączeniu z cokołem.

Kątowniki to elementy wykańczające krańce parkietu, gdzie nie ma innej możliwości zabudowy krawędzi parkietu, jak np. przy schodach. Jeśli chodzi o deski to mają wiele zastosowań. Można stosować we wnętrzach, jako okładzina ścian, sufitów, mebli, drzwi, podświetlane konstrukcje i wnęki, lampy, kasetony. Duży wybór produktów wykończeniowych z drewna pozwoli dopasować je do naszych potrzeb i sprawi, że wykończenie mieszkania będzie łatwe i proste.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do