>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie

Drewno

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:

W tej kategorii znajdziesz elementy drewniane, które są niezbędne do wykończenia wnętrz. Jednocześnie, wysokiej jakości drewno, z którego są wykonane produkty, stanowi element ocieplający wnętrza. Produkty znajdujące się w kategorii Drewno to wałki, różnego rodzaju kantówki, ćwierćwałki oraz listwy. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii wykonane są z drewna sosnowego.

Produkty konieczne przy wykańczaniu inwestycji

Listwy przypodłogowe czy ćwierćwałki, mimo że nie są głównym elementem wystroju mieszkania, stanowią kropkę nad i podczas wykańczania nieruchomości. Elementy te stosowane są zarówno we wnętrzach, jak i przy budowie balkonów, a także tarasów. Kantówki, ćwierćwałki oraz listwy stają się niezbędne przy wykonywaniu wszelkich prac montażowych czy konstrukcyjnych. Oferujemy ćwierćwałki w różnych wariantach, które sprawdzą się np. pod drzwiami balkonowymi lub oknami sięgającymi poziomu ziemi, a także wałki, kantówki i listwy montażowe do paneli ściennych.

Duży wybór produktów w tej kategorii pozwala dopasować odpowiednie drewniane elementy do Twoich potrzeb, sprawiając, że wykończenie wnętrz, balkonów oraz tarasów będzie proste i łatwe. Zapraszamy do zakupów w naszych Salonach.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do