www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Drewno

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:

W tej kategorii znajdziesz elementy drewniane, które są niezbędne do wykończenia wnętrz. Jednocześnie, wysokiej jakości drewno, z którego są wykonane produkty, stanowi element ocieplający wnętrza. Produkty znajdujące się w kategorii Drewno to wałki, różnego rodzaju kantówki, ćwierćwałki oraz listwy. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii wykonane są z drewna sosnowego.

Produkty konieczne przy wykańczaniu inwestycji

Listwy przypodłogowe czy ćwierćwałki, mimo że nie są głównym elementem wystroju mieszkania, stanowią kropkę nad i podczas wykańczania nieruchomości. Elementy te stosowane są zarówno we wnętrzach, jak i przy budowie balkonów, a także tarasów. Kantówki, ćwierćwałki oraz listwy stają się niezbędne przy wykonywaniu wszelkich prac montażowych czy konstrukcyjnych. Oferujemy ćwierćwałki w różnych wariantach, które sprawdzą się np. pod drzwiami balkonowymi lub oknami sięgającymi poziomu ziemi, a także wałki, kantówki i listwy montażowe do paneli ściennych.

Duży wybór produktów w tej kategorii pozwala dopasować odpowiednie drewniane elementy do Twoich potrzeb, sprawiając, że wykończenie wnętrz, balkonów oraz tarasów będzie proste i łatwe. Zapraszamy do zakupów w naszych Salonach.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do