www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Drzwi techniczne

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:

Drzwi techniczne - wyjaśnienie

Drzwi techniczne stosowane są w miejscach o charakterystycznym przeznaczeniu lub też o specyficznych warunkach. Mogą one dotyczyć nadmiernej wilgoci czy zbyt niskiej lub wysokiej temperatury. W związku z tymi cechami otoczenia, stosowane w takich miejscach drzwi muszą mieć odpowiednie parametry, by jak najlepiej mogły spełniać swoją funkcję.

Zalety stosowania drzwi technicznych

Z tego powodu, producenci oferują specjalne drzwi techniczne, które mogą cechować się podwyższoną wartością któregoś z ich parametrów. Co więcej, tego rodzaju drzwi charakteryzują się budową z przystosowanego do otoczenia materiału. Zwiększa się ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne lub odporność na wilgotność powietrza. Z różnego rodzaju drzwi technicznych korzystamy w wielu sytuacjach. Mamy z nimi kontakt w centrach handlowych, hotelach, biurach, jak również na basenach, czy w szpitalach. Muszą posiadać odpowiednie certyfikaty i spełniać wszelkie wymagania techniczne.

Coopra to doskonałe miejsce do tego, by znaleźć drzwi techniczne o wymaganych przez Państwa właściwościach. Zapraszamy, z pewnością znajdziemy dla Państwa oczekiwane rozwiązanie.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do