www. coopra.pl     >>>  Sosnowiec tel.  608-004-114  <<<  |   Salon Podłóg i Drzwi   | >>>  Busko Zdrój tel. 608004112  <<<  |   sosnowiec@coopra.pl

MENU

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję  

 

 

Rolety plisy

Kategoria:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

Rolety okienne – plisy

Plisy okienne czy też rolety plisy to niecodzienny sposób ochrony przeciwsłonecznej. Od standardowych rolet odróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wyglądem. Rolety plisy łączą w sobie wiele zalet swych poprzedników.

Budowa plisowanych rolet

Roleta plisa składa się z plisowanego materiału, który swym wyglądem przypomina składaną harmonijkę. Materiał ten znajduje się pomiędzy dwoma listwami, którymi można poruszać w górę lub w dół. W zależności od konkretnego modelu jest możliwość poruszania jedną lub obiema listwami za pomocą uchwytów, które się na nich znajdują.

Zalety plis

Plisowane rolety mają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że zależnie od tego, jaki fragment okna chcemy zasłonić – mamy możliwość dokonania tego, dzięki dwóm listwom. Rolety te świetnie chronią przed słońcem, ale także zabezpieczają prywatność. Oprócz tego, to estetyczna ozdoba Twojego okna, dlatego nie potrzebne są firanki.

Roleta plisowana na wymiar – Sosnowiec, Katowice

Rolety plisowane dostępne są w salonie Coopra na wymiar. Oferujemy Państwu wysokiej jakości materiały, które mogą charakteryzować się dowolną fakturą, grubością czy szerokością. Wzory dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. 

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  604 09 59 89

 lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

11 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

Quick Step panele ekspozycja

Przewiń stronę do