www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Panele podłogowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Od początku istnienia naszej firmy, ważna jest dla nas różnorodność oraz jak największa dostępność naszej oferty, tak, by każdy z Państwa mógł w niej znaleźć coś dla siebie. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z wieloma, znanymi w środowisku producentami paneli podłogowych, takich jak: Classen, Egger, Finsa, Kaindl, Krono Original, czy Kronopol. Naszą ofertę polecamy w szczególności wszystkim z Państwa z okolic Sosnowca, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Bytomia, Chorzowa i Katowic.

Podłoga jest pewnego rodzaju fundamentem dla całego Państwa dobytku. Tak ważny element w mieszkaniu wymaga przemyślanej decyzji, by wybrać właściwą opcję. Musi być solidna, ponieważ nie jest to produkt z rodzaju tych, którego zmiany dokonujemy często. Ponadto deska winylowa, pcv, czy każda inna powinna odpowiednio komponować się z wystrojem wnętrza, meblami, ścianami oraz akcesoriami dekoracyjnymi. Doskonale to rozumiemy i wiemy też, że potrzeby każdego klienta pod tym względem mogą być znacząco różne. Stąd tak szeroki, dostępny u nas asortyment paneli podłogowych. Przez lata rozszerzaliśmy naszą ofertę i wciąż nie ustajemy w naszych staraniach, by móc zapewnić możliwość satysfakcjonującego zakupu dla każdego klienta.

Panele podłogowe, winylowe, pcv w różnych kolorach, od renomowanych producentów, jak np. Krono Original, Kronopol (kolekcje: Aurum, Old Style, Elegance Line, Essential Line, Evergreen) Egger (Aqua, Universal, Classic), Finsa (Style, Supreme, 12, Designer Floor), Kaindl oraz Classen (Joy, Life, Forest, City, Galaxy). Zachęcamy, by wybrać naszą bogatą ofertę – nie tylko klientów z Chorzowa, czy Bytomia, lecz całego Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do