>>>  tel.  668 - 32 - 60 - 70  <<<  |  Salon Podłóg i Drzwi  |   >>> sklep@coopra.pl <<<

MENU

WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE

RABAT-MONTAŻ-TRANSPORT-PODKŁAD GRATIS

Rabat w koszyku

Kategorie
Dostępne od ręki+

Chemia

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

W tej kategorii znajdą Państwo produkty takich firm jak: Den Braven, Soudal czy Max Techna. Oferują one niezbędne przy każdym remoncie i budowie produkty takie jak: pianki, silikony, akryle, kity czy kleje montażowe.

Silikon jest wszechstronnym produktem stosowanym przede wszystkim do uszczelniania wszelkiego typu powierzchni oraz szczelin, także podczas drobnych remontów w mieszkaniu. Silikon uniwersalny charakteryzuje się wysoką elastycznością i nie traci swoich właściwości pod wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Pianki mają wszechstronne zastosowanie w budownictwie – wykorzystywane są do uszczelniania ościeżnic drzwiowych i okiennych, wypełniania i izolacji elementów instalacji c.o. i wod.-kan., wypełniania i wygłuszania ścian działowych, izolacji termicznej i akustycznej podłóg, poddaszy, dachów.

Kit, czyli bardzo gęsta masa plastyczna, stosowany jest do: wypełniania przestrzeni o jednocześnie dość dużej szerokości, jak i głębokości, czyli szpar lub szczelin, uszczelniania nieruchomych połączeń o dużym luzie lub niedokładnie przylegających,  łączenia elementów za pomocą dużych spoin.

Akryle budowlane to jeden z rodzajów uszczelniaczy. Służą one do wypełniania rys, pęknięć i tworzenia spoin, głównie w porowatych materiałach budowlanych, takich jak np. beton, cegła, tynk, płyty kartonowo - gipsowe, drewno, ale także w szkle i stali. Akrylowe uszczelniacze są odporne na mróz i promieniowanie UV. Nie mają zapachu ani żadnych toksycznych składników – są ekologiczne. Ich powierzchnie, w odróżnieniu od uszczelniaczy silikonowych, nadają się do malowania. Stwarza to świetne możliwości maskowania łączy i estetycznego wykończenia wszelkich elementów budowanych czy remontowanych obiektów. Masy akrylowe są trwale elastyczne, dzięki czemu mogą być używane do wypełniania wszelkich szczelin. Akryl ma dużą odporność na skurcz w trakcie wiązania. Posiada także doskonałą przyczepność do większości najróżniejszych podłoży budowlanych. Jest przy tym neutralny chemicznie, nie wywołuje niepożądanych skutków, np. korozji metali. Jeśli chodzi o kleje montażowe to przed ich zakupem powinniśmy szczególna uwagę zwrócić na ich skład.

Kleje montażowe przede wszystkim różnią się między sobą bazą, na jakiej oparty jest dany produkt. Na rynku dostępne są kleje na bazie kauczuku syntetycznego, które należą do grupy klejów rozpuszczalnikowych, wśród których występuje dodatkowy podział w zależności od zastosowanego rozpuszczalnika. Występują również kleje na bazie wodnej, poliurtanowe czy kleje polimerowe.

Drogi Kliencie,...

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę

lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń:  668 - 32 - 60 - 70

 lub napisz e-maila na adres sklep@coopra.pl

Mamy na magazynie ponad   

12 500 m2

Paneli podłogowych - winylowych

Quick Step, PERGO, Wineo, FAUS,

Weninger, Moduleo, Egger

 

Przewiń stronę do