www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Listwy przypodłogowe

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Listwy przypodłogowe są elementem, który wbrew pozorom, jest bardzo ważną częścią każdego pomieszczenia. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i niezbyt wyeksponowanego miejsca, w którym są umieszczane, spełniają bardzo ważne funkcje. Doskonale sprawdzać się w tym będą listwy przypodłogowe dostępne w naszym sklepie, takie jak: Arbiton (wśród nich polecamy listwy z kolekcji Indo, Vega, Paint Int), Cezar - kolekcje Premium, Slim, Korner listwy Evo; Mardom, czy też MDF.

Listwy przypodłogowe muszą w odpowiedni sposób łączyć ścianę z podłogą. Tu pojawia się ich pierwsza rola, estetyczna. Przejście pomiędzy tymi dwoma powierzchniami musi być logiczne, harmonijne, niekiedy pomimo dużych różnic kolorystycznych między nimi. Ponadto, listwy zapewniają ochronę przed zabrudzeniami ścianom, na wysokości, na której są najbardziej narażone na różnego rodzaju obicia, czy ślady od butów. To jeszcze nie wszystko, ponieważ są niezwykle przydatne, jeśli chcemy ukryć szpecące wygląd wnętrza kable, ciągnące się po podłodze. Tak niewielki element, a tak wiele od niego zależy.

Nasze produkty zapewnią ład i harmonię w każdym wnętrzu mieszkalnym. Warto zapoznać się z naszą ofertą listew przypodłogowych MDF, Cezar, Arbiton, Korner, Mardom oraz innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do