www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Drzwi

Kategoria:
Producent:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Drzwi stanowią zamknięcie otworów w ścianach, dzięki którym możemy przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami, czy budynkami. Są zabezpieczeniem wnętrza, wszystkiego, co w nim się znajduje, a także ludzi tam przebywających. Jeśli w grę wchodzą kwestie ochrony, to nie warto oszczędzać na takim produkcie lub powierzać jego realizację producentowi, który nie jest w stanie zapewnić nam wysokiej jakości. Warto więc zaufać właśnie nam – polecamy się klientom z okolic Bytomia i nie tylko.

Dostarczamy Państwu drzwi od różnych producentów, np. Bastion, Classen, PortaVasco, POL-SKONE, Erkado, Invado, GIPSY-KINGS czy też DRE. Są to doświadczeni dostawcy, którzy działają na rynku od wielu lat. Ich produkty obecne są w wielu domach, jak również przestrzeniach publicznych. Gwarantują niezawodność oraz bezpieczeństwo na długie lata. Dostaną u nas Państwo produkty każdego rodzaju, w każdym kolorze, do każdego możliwego przeznaczenia. Nieważne, czy poszukujecie Państwo drzwi do pokoju, antywłamaniowych, czy też zależy Wam przede wszystkim na wyglądzie i szukacie drzwi białych – nasz sklep jest gotowy, by sprostać każdym oczekiwaniom.

Szukacie Państwo drzwi białych, szklanych a może harmonijkowych? A może cenicie przede wszystkim jakość i wytrzymałość materiału? Wybierzcie Państwo drzwi Dre, Bastion, Classen lub inne z oferty sklepu Coopra. Polecamy szczególnie klientom z okolic Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Będzina, Katowic, Mysłowic, Chorzowa, Bytomia i innych ościennych miast.

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do