www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Strona główna / Dodatki do podłóg / Pianomat 5mm podkład pod wykładziny dywanowe

Pianomat 5mm podkład pod wykładziny dywanowe

Cena: 9,38 PLN
Producent: Organika
  • Opis
  • Ważne informacje
  • Zapytaj o produkt

Opis

 Hurtownia Coopra posiada szeroką gamę dodatków do podłóg. Są to między innymi folie paraizolacyjne, pianki pod panele, podkłady izolacyjne, podkłady pod panele, pianomatyPianomat 5 mm pod wykładziny dywanowe daje im miękkość i niezapmniany wrażenie z chodznia po nim, co sprawia wrażenie grubego ekskluzywnego dywanu. Podłoga i wykładzina jest najbardziej intensywnie eksploatowanym elementem każdego pomieszczenia w domu,mieszkaniu lub biurze. Wykończenie jej samą wykładziną bez odpowiedniego podkładu, nie zapewni nam  należytego komfortu w jej użytkowaniu. Podkład Pianomat 5mm to podkład idealny do zastosowania  pod wykładziny dywanowe jakm i chodnikowe. Stosowanie tego typu podkładów jest bardzo powszechne w krajach Europy  i USA. W Wielkiej Brytani 90% wykładzin jest ułożona na podkłądzie typu PIANOMAT. Pod wykładziny dywanowe polecamy Pianomat w kolorze niebieskim o grubości 5mm jak i grubszy o grubości 10mm. Podkład Pianomat niebieski idealnie wycisza każde pomieszczenie mieszkaniowe jak i biurowe. Wykończenie podłogi standardową wykładziną  nie zapewnia ochrony przed przenoszeniem dźwięków i izolacji od stropu. Wdrożone badania udowdniły, że stosowanie  podkładu Pianomat 5mm i 10mm wyraźnie poprawia izolacyjność akustyczną stropu od dźwięków uderzeniowych,dla Pianomatu 5mm ∆Lw=34dB. Układanie go daje bardzo mało odpadów, ponieważ podkład bardzo łatwo się przycina i daje możliwośc dokłądania ucietych kawałków pianomatu do reszty. Ponieważ wykonany jest z pianki z eko-recyklingu, więc jest również materiałem  ekologicznym przez co spełnia duże wymagania odnośnie ekologii.

 


Jeśli potrzebują Państwo dokładniejszej informacji, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Salonem Sprzedaży: Sosnowiec, ulica Chemiczna 12 tel. 32 7971618,

bądź  Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

Ważne informacje

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Porady

Najlepszy podkład pod panele laminowane
Najlepszy podkład pod panele laminowane

Wybór odpowiedniego podkładu pod podłogi laminowane to bardzo ważna kwestia.

Więcej »
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF
Sposoby montowania listew przypodłogowych z MDF

Listwy przypodłogowe wykonane z MDF czyli płyty pilśniowej średniej gęstości

Więcej »
Listwy progowe rodzaje i montaż
Listwy progowe rodzaje i montaż

Miejsca gdzie łączą się różne typy podłóg warto wykończyć specjalnymi listwami progowymi 

Więcej »
zobacz wszystkie porady >>

Nasi klienci kupili także

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do