www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec@coopra.pl

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Kategorie

Panele ścienne - wewnętrzne

Kategoria:
Producent:
Kolekcja:
Sortuj:
Na stronie:

Panele ścienne wewnętrze – sposób na odświeżenie wnętrza

Panele ścienne wewnętrzne to bardzo popularny sposób na wprowadzenie nieco nowości do wnętrza. Świetnie sprawdzą się jako pokrycie sufitów czy ścian w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w miejscach, które przeznaczone są do użytku publicznego.

Zalety paneli ściennych wewnętrznych

Wewnętrzne panele ścienne mają szereg zalet, o których w tym miejscu należy wspomnieć. Między innymi, w swoim składzie nie zawierają substancji szkodliwych. Oprócz tego, są to elementy ognioodporne. Co więcej, panele ścienne wewnętrzne są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć je zwilżoną ściereczką. Boazeria PCV jest nie tylko trwała, ale również odporna na wilgoć, dzięki czemu można ją stosować w kuchni oraz w łazience. Bardzo dużą zaletą paneli ściennych wewnętrznych jest ich uniwersalność, ponieważ można je kłaść zarówno poziomo, jak i pionowo.

Panele ścienne wewnętrzne 3D

Niezwykły design tworzą panele ścienne 3D, które genialnie sprawdzą się w miejscach użyteczności publicznej, ale również w domach i mieszkaniach. Świetnie imitują kamień, kafle, drewno, a także niecodzienne wzory geometryczne. Wzorów i kolorów jest mnóstwo, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Drogi Kliencie,

chcesz otrzymać specjalny rabat, darmową dostawę lub montaż w cenie?

Zapytaj naszego doradcy o wyjątkową ofertę!

Zadzwoń: (32) 797 16 18 lub 608-004-114

lub napisz e-maila na adres sosnowiec@coopra.pl

Przewiń stronę do