www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Agmar

Drzwi Agmar tworzone są z pasją oraz miłością do materiału, jakim jest drewno. Firma docenia jego różnorodność i podkreśla to, że każdy produkt może być dzięki niemu indywidualny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Przez wiele lat, od samego początku działalności w 1998 roku, Agmar rozszerzała działalność, by po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej w 2004 roku, wkroczyć także na rynki zagraniczne.

Tym, co wyróżnia produkcję drzwi Agmar na tle konkurencji, są jej ekologiczne aspekty. Używane są w tym procesie przyjazne środowisku farby oraz odnawialna energia, pochodząca z farm wiatrowych.
O solidności drzwi Agmar, świadczy uzyskany przez nie certyfikaty CE. Świadczy o tym także samo podejście producenta do produktu, który wspomnianą wyjątkowość drzwi, stara uzyskać się dla każdego z Państwa. Klienci mają dzięki temu pewność, że nie trafi w ich ręce wyrób, który może nie spełnić pokładanych w nim nadziei.

Współpracujemy z tym niezwykle prężnie rozwijającym się i solidnym przedsiębiorstwem. Dostarczamy Państwu drzwi Agmar w przystępnych warunkach oraz okazyjnej cenie.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do