www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

STOLPAW

STOLPAW to polska rodzinna firma z tradycjami, która od trzech pokoleń zajmują się stolarką budowlaną, z naciskiem na różnego rodzaju drzwi. Zakład Stolarski z własnym tartakiem może się pochwalić ponad 35 letnim doświadczeniem, czego konsekwencją jest nieustanny rozwój i realizowanie misji firmy. Ta pozostaje niezmienna od lat, a jest nią „ zadowolenie klientów”. W hurtowni Coopra dostępna jest szeroka oferta drzwi firmy STOLPAW, które są nie tylko funkcjonalne, ale i zgodne ze stylistyką danego wnętrza. Ta znana marka oferuje bowiem drzwi zewnętrzne w technologiach: OPTIMUM+, NOWUM+, FAVORIT, ALUWOOD, STOLTERM, drzwi wewnętrzne w blisko 25 liniach ( Garde, Escape, Cool, Prince, Skra, Just, Omnia, Soul), czy drzwi wejściowe w 5 kolekcjach, czyli Tradycyjne, Nowoczesne, Kreatywne, Oryginal, Inox) Oprócz drzwi firma oferuje ponadto solidne i trwałe ościeżnice, a także okucia, klamki, zamki, szyby i uszczelki. Drzwi zewnętrzne STOLPAW to mistrzowskie wykonanie, najwyższej jakości drewno i nowoczesny design, który sprawia, że drzwi możesz dopasować zarówno do tradycyjnych wnętrz, jak i nowoczesnych pomieszczeń, gdzie będą dodatkowych elementem dekoracyjnym. Na uwagę zasługują tutaj drzwi zewnętrzne OPTIMUM+, których poszczególne modele nazwane zostały imionami. I tak na przykład drzwi Mateusz zwracają uwagę nowoczesnym designem, ze względu na zastosowanie delikatnym motywów szklanych, które podnoszą ich walory estetyczne. Wykonanie z sosny, wypełnienie termoizolacyjnym panelem i dodatkowo drewniany próg to elementy, które sprawiają, że drzwi z linii Optimum+ są optymalnym rozwiązaniem do każdego rodzaju wnętrz. Jeśli zależy Ci na dodatkowych elementach, które podniosą bezpieczeństwo danego obiektu zwróć uwagę na linię NOVUM+, gdzie zastosowano wręg przeciwwyważeniowy, natomiast próg aluminiowy posiada dodatkowo wkładkę termiczną, co ma wpływ na ocieplenie Twojego mieszkania. Spodobają Ci się również drzwi STOLTERM, gdzie ramiak skrzydła wzmocniono dodatkowo stalowym profilem. Drzwi wykonane w technologii NOVUM+ i STOLTERM mogą być sosnowe lub dębowe, a dostępne dekory, takie jak dąb rustikal, wenge, mahoń i wiele innych pozwalają na dopasowanie kolorystyczne do okien PCV, czy paneli podłogowych.

Warto również zwrócić uwagę na drzwi wewnętrzne STOLPAW, dostępne w hurtowni Coopra. W zależności do stylu panującego w Twoim domu, biurze, czy innych obiektach, które urządzasz, możesz wybrać modele klasyczne występujące między innymi w linii SKRA, TRESOR, ESCAPE, COOL lub bardzo eleganckie z linii ETERNITY czy PRINCE. Te ostatnie do dobry pomysł do wnętrz, w których panuje rustykalny, czy wręcz arystokratyczny styl. Liczne zdobienia zastosowane w drzwiach PRINCE sprawdzą się w domach o architekturze dworskiej. Natomiast Eternity to linia dedykowana dla miłośników pięknych stylowych wnętrz, w których na pierwszy plan wyłania się estetyka i elegancja. Do obiektów użyteczności publicznej warto polecić drzwi wewnętrzne wejściowe STOLPAW z Kolekcji Tradycyjnej i Kreatywnej. Wypełnienie dźwiękoszczelną płytą sprawdzi się w budynkach hotelowych i wszelkiego rodzaju biurach. Natomiast modele drzwi z kolekcji Nowoczesnej to dobry pomysł na dopełnienie wnętrz, w których dominuje prostota. Brak zdobień i czysta forma doda klasy w każdym pomieszczeniu.Warto również wspomnieć o dostępnych w hurtowni Coopra możliwościach wyboru odpowiednich dekorów i elementach dodatkowych niezbędnych podczas montażu drzwi. Ościeżnice w kolorze okien, czy klamki w kolorze, który będzie harmonizował z pozostałymi elementami wnętrza to wiele rozwiązań dla każdego. Taka różnorodność to także spełnianie misji firmy STOLPAW o zadowoleniu każdego klienta.

 

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do