www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

KMT

Niewielu producentów drzwi może się pochwalić prawie 50-letnią tradycją. KMT należy jednak do firm, której doświadczenie, sięgające 1967 roku, pozwoliło stworzyć stabilne przedsiębiorstwo i zespół, który z pasją podchodzi do każdego projektu. Jest to duże przedsiębiorstwo, które znajduje się w czołówce producentów antywłamaniowych drzwi stalowych - nie tylko w kraju, ale również za granicą. W ofercie KMT znajdziemy wspomniane drzwi stalowe, okna PCV, bramy garażowe, a także szereg produktów zaliczanych do stolarki aluminiowej.

Drzwi KMT stosowane są w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także w obiektach przeznaczenia publicznego. Z pewnością będą z nich zadowoleni nawet klienci mający największe, nietypowe wymagania. Jakość drzwi KMT była przez lata istnienia firmy wielokrotnie doceniana na branżowych targach oraz w konkursach.

Jeśli poszukujecie Państwo dla swojego domu lub garażu produktów o niezawodnej jakości od producenta, który zna się na swojej pracy, jak nikt inny, to drzwi KMT są tym, czego potrzebujecie. Znaleźć je można w naszym sklepie firmy Coopra.

 

Następna strona
Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do