www. coopra.pl    |     tel: (32) 797 16 18,   608-004-114    |     sosnowiec @ coopra.pl

Pokaż / zwiń menu

Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję 

 

Jesteś tutaj: Porady / Drzwi / Drzwi szklane nie tylko do biura

Drzwi szklane nie tylko do biura

      

         Drzwi szklane to nie tylko drzwi, to dodatkowa ozdoba wnętrza. Producenci drzwi szklanych tacy jak: Invado czy Gipsy Kings prześcigają się w proponowaniu coraz to nowych wzorów. Skrzydła wykonane ze szkła hartowanego stały się obecnie bardzo popularne nie tylko w pomieszczeniach użyteczności publicznej, ale także w naszych domach.

       Skrzydłowe drzwi wykonane z tafli szkła doskonale nadają się do nowocześnie urządzonej przestrzeni, ale również tej klasycznej mogą nadać niecodzienny urok. Drzwi szklane dodatkowo optycznie powiększają powierzchnię.

Szklane drzwi mogą być wykonane zarówno w wersji podstawowej lub jako drzwi dwuskrzydłowe. Producenci dopasują je do konkretnych wymogów klienta. Jako że są one produkowane ze szkła hartowanego, nie ma ryzyka, że będą niebezpieczne – nawet w przypadku zbyt mocnych uderzeń, drobinki są zabezpieczone przed rozsypywaniem się specjalną folią.

          Wybór drzwi szklanych nie jest rzeczą łatwą. Trudno zdecydować się mając tak duży wybór wzorów. Jeśli jesteśmy posiadaczami małego mieszkania, najlepiej zdecydować się na drzwi szklane przesuwne. Doskonale nadają się tam, gdzie nie można zastosować zwykłych drzwi skrzydłowych, ponieważ zajęłyby one zbyt dużo miejsca, ale również jako drzwi dwuskrzydłowe nadają się do większych przestrzeni, na przykład do podziału części jadalnej i salonu. Można nimi szybko odmienić aranżację przestrzeni, ponieważ ich montaż nie wymaga skomplikowanych prac. Do drzwi przesuwnych ze szkła montuje się specjalne systemy jezdne – są one dostępne w wersjach montowanych także do ściany lub do sufitu, więc nie ma potrzeby montowania szyn w podłodze.

 

Drzwi szklane mają jeszcze tę zaletę, że łatwo je dopasować do koloru ścian czy paneli podłogowych w naszych mieszkaniach.

        Do produkcji drzwi szklanych wykorzystać można różnego rodzaju szkła. Standardowy wybór to drzwi przezroczyste, ale wtedy, gdy chodzi o zasłonięcie przestrzeni, można wybrać także szkło matowe, grafitowe, brązowe czy beżowe. Szyby mogą być też ozdobione piaskowanymi wzorami lub też wzorami przeźroczystymi na matowym szkle. Istnieje też możliwość wykonania nadruków na szkle, a tutaj wybór grafik jest naprawdę bardzo szeroki, więc można dopasować je do każdej przestrzeni.

Ogromny wybór proponuje nam firma Gipsy Kings. Wśród jej bogatej oferty wybierzemy drzwi zarówno do gabinetu, biura jak również do pokoju dziecinnego, jadalni czy salonu. Szklane drzwi  znakomicie sprawdzają się w łazienkach i przedpokojach bez okien, bo przepuszczają światło, doświetlając te ciemne pomieszczenia.

Wśród drzwi szklanych największym powodzeniem cieszą się drzwi ornamentowe. Szkło ornamentowe jest powszechnie znane, ponieważ  wykorzystuje się je bardzo często w meblarstwie. Stanowi ono wartą uwagi dekorację, dlatego też wykonuje się drzwi ze szkła ornamentowego. Jednak różni się ono od powyższego. Produkowane jest zatem jako hartowane, zapewniające znacznie lepsze bezpieczeństwo użytkowania.

Innym rodzajem są drzwi fusingowe. Drzwi fusingowe podobnie jak i ornamentowe są typem drzwi zdobionych. Doskonale się prezentują i przyciągają uwagę w każdym przedpokoju czy salonie. Różnokolorowe szkło, zróżnicowane wzory oraz przenikanie światła w znaczącym stopniu odbiegają od tradycyjnych szklanych przegród. Jest to swoistego rodzaju artystyczne dzieło, którego wzory wykonywane są ręcznie. 

 

 

 

 

Jeśli poszukujcie Państwo paneli podłogowych ,podłóg drewnianych lub porady to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Wykwalifikowana kadra specjalistów firmy Coopra czeka na Państwa w salonach sprzedaży w Sosnowcu i Busko Zdroju:

Sosnowiec, ulica Chemiczna 12/19 tel. 32 7971618
kom. 608 004 114

Busko-Zdrój, ulica Bohaterów Warszawy 122 tel. 41 3781482

kom. 608 004 113

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:

Email:

Wiadomość:

Zapraszamy do kontaktu z naszą hurtownią w Busku-Zdroju i Sosnowcu (łatwy dojazd z miasta: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Będzin, Siemianowice, Czeladź czy Katowice).
Przewiń stronę do